Brink Renovent Sky 300 1xF7 filtrs (Smoga un putekšņu)

Produkta numurs: BRS300F72

9,99 €
piegāde 1-3 darba dienu laikā

bez PVN: 8,26 €

Filtra izmēri 166x234x20
Klase EN779 F7
Klase ISO16890 ePM1 65%
Aizsardzības līmenis Augsts: smalkas cietās daļiņas, putekļi, ziedputekšņi, pelējuma sporas, sadegšanas daļiņas, smoga daļiņas, insekticīdu putekļi.
Filtru skaits 1
Priekšrocības check Augsta filtrēšanas efektivitāte – ePM1 65% (vairumam Ķīnas analogo filtru – ePM10 70%).
check Energoefektīvs. Jaunās paaudzes zemas pretestības filtrēšanas materiāls ļauj samazināt enerģijas patēriņu un pagarina filtra ekspluatācijas laiku par līdz pat 25% (salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes filtriem).
check Premium klases sertificēts sintētiskais filtrēšanas materiāls (SANDLER AG, Vācija).
check Pārbaudīts saskaņā ar ISO16890 akreditētā laboratorijā Vācijā.
check Ražots ES.
Papildu informācija check Gaisa apstrādes iekārtā ir vietas 3 filtriem: G4 un F7/F8 pieplūdes gaisa un G4 izplūdes gaisa filtrēšanai. G4+G4 filtri ir obligāti. F7/F8 filtri nav obligāti un ir paredzēti aizsardzībai pret smalkajām daļiņām, piemēram, putekšņiem un smogu.
check Ieteicams lietot kopā ar 2 G4 filtriem. G4 filtrs pirms F7/F8 filtra uztver lielāko daļu rupjo daļiņu un pagarina F7/F8 filtra kalpošanas laiku līdz pat 2 reizēm.
check Pieplūdes gaisa filtrs. Izplūdes gaisa filtrēšanai nepieciešams papildu G4/M5 filtrs, kas pieejams mūsu veikalā.

Apjoma atlaides

Daudzums Cena Jūs ietaupāt
3 9,49 € Līdz 1,50 €
Daudzums
Ir noliktavā

Atlikušo summu, lai saņemtu bezmaksas piegādi: 36,00 €

                                              

BRS300F72

Datu lapa

Zīmols
Brink
Ražotājs
CleanFilter
Modelis
Renovent Sky
Modeļa izmērs
300
Ventilācijas iekārtas
Brink Renovent Sky 300
Filtra izmēri
166x234x20
Klase EN779
F7
Klase ISO16890
ePM1 65%
Aizsardzības līmenis
Augsts: smalkas cietās daļiņas, putekļi, ziedputekšņi, pelējuma sporas, sadegšanas daļiņas, smoga daļiņas, insekticīdu putekļi.
Filtru skaits
1
Priekšrocības
Augsta filtrēšanas efektivitāte – ePM1 65% (vairumam Ķīnas analogo filtru – ePM10 70%).
Energoefektīvs. Jaunās paaudzes zemas pretestības filtrēšanas materiāls ļauj samazināt enerģijas patēriņu un pagarina filtra ekspluatācijas laiku par līdz pat 25% (salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes filtriem).
Premium klases sertificēts sintētiskais filtrēšanas materiāls (SANDLER AG, Vācija).
Pārbaudīts saskaņā ar ISO16890 akreditētā laboratorijā Vācijā.
Ražots ES.
Ražotāja preces numurs
532001
532002
Papildu informācija
Gaisa apstrādes iekārtā ir vietas 3 filtriem: G4 un F7/F8 pieplūdes gaisa un G4 izplūdes gaisa filtrēšanai. G4+G4 filtri ir obligāti. F7/F8 filtri nav obligāti un ir paredzēti aizsardzībai pret smalkajām daļiņām, piemēram, putekšņiem un smogu.
Ieteicams lietot kopā ar 2 G4 filtriem. G4 filtrs pirms F7/F8 filtra uztver lielāko daļu rupjo daļiņu un pagarina F7/F8 filtra kalpošanas laiku līdz pat 2 reizēm.
Pieplūdes gaisa filtrs. Izplūdes gaisa filtrēšanai nepieciešams papildu G4/M5 filtrs, kas pieejams mūsu veikalā.

Augstas kvalitātes gaisa filtri jūsu ideālam iekštelpu klimatam!

Pieplūdes gaisa filtrs F7 ir paredzēts āra gaisa attīrīšanai no vismazākajām daļiņām. Klasifikācija saskaņā ar ISO 16890: F7: ePM1 65%.

F7 klases filtri ir paredzēti smalko daļiņu, piemēram, cieto smoga daļiņu, filtrēšanai, tādējādi nodrošinot augstu iekštelpu gaisa kvalitāti pat stipri piesārņotās vietās.

Šis filtru komplekts ir vislabāk piemērots vietās ar lielu piesārņojumu: intensīvas satiksmes zonās, pilsētu centros, rūpniecības zonās un rajonos ar cietā kurināmā apkuri.

F7 filtra filtrēšanas efektivitāte:

 • Coarse daļiņas: >99% (putekļi, ziedputekšņi)
 • PM10 daļiņas: >93% (pelējuma sporas, dzīvnieku spalvas)
 • PM2,5 daļiņas: >80% (sadegšanas daļiņas)
 • PM1 daļiņas: >65% (cietās smoga daļiņas, vīrusu nēsātāji)

Filtra konstrukcija:

 • Tips: MPL (dziļā ieloce). Īpaši liela filtrēšanas virsma.
 • Filtrēšanas materiāls: trīskārtu sintētiskā šķiedra (premium klase, SANDLER AG).
 • Mitrumizturīgs kartons vai sintētiskais rāmis (atkarīgs no filtra). Darbojas pat pie 100% relatīvā mitruma. Pretēji metāla vai plastmasas rāmjiem šāds filtrs pielāgojas filtra turētāju konstrukcijai. Tādējādi nodrošinot hermētiskumu un nebojājot AHU konstrukciju.
 • Filtrēšanas materiāls atbilst higiēnas prasībām (noturīgs pret mikroorganismu augšanu). Sertificēts atbilstoši VDI 6022 standartam (Vācija).

Priekšrocības attiecībā pret citiem filtriem

 • Mitrumizturīgs rāmis, kas darbojas pie 100% relatīvā mitruma. Izstrādāts mitrajam Eiropas klimatam.
 • Hermētiska konstrukcija. Materiāls ir cieši pielīmēts pie rāmja. Kaitīgās daļiņas neizkļūst cauri rāmim un materiālu savienojumam.
 • Pielāgojas iekārtas konstrukcijai. Tāpat kā oriģinālajos filtros, sintētiskais vai kartona rāmis pielāgojas ventilācijas iekārtas konstrukcijai un nebojā to (it īpaši EPP korpuss).
 • Filtri, kas izgatavoti ES un pārbaudīti saskaņā ar ISO16890. Lētie filtri no Ķīnas lielākoties nav pārbaudīti, un par tiem tiek norādīta tikai teorētiskā filtrēšanas efektivitāte.
 • Filtri ir izgatavoti no premium klases trīskārtu sintētiska materiāla. Pretēji stikla šķiedrai, tas ir drošs un nav trausls. Trīskārtu materiāls nodrošina augstu putekļu aizturēšanas spēju un ilgāku ekspluatācijas laiku. 
 • Augstākā filtrēšanas efektivitāte: ePM1 65%. Augstāka aizsardzība pret smoga daļiņām nekā izmantojot ePM1 50% vai ePM1 55% filtrus.

Nomaiņas intervāls: nomaiņas intervāls ir atkarīgs no āra gaisa piesārņojuma. Paredzētais ekspluatācijas laiks: 4-6 mēneši Nemazgāt un netīrīt. Tikai vienreizējai lietošanai. 

Papildinformācija:

 • Iepakojums: filtri ir iepakoti plastmasas plēvē, kas ir piemērota ilgtermiņa uzglabāšanai.
 • Garantija: 2 gadu uzglabāšanas garantija, uzglabājot atbilstošos apstākļos un iepakojumā.
 • Uzglabāšanas apstākļi: iekštelpas, relatīvais mitrums <60%, zems putekļainības līmenis.
 • Ražots ES.


Lai saņemtu papildu atlaidi par lielāku filtru daudzumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Filtrs ir augstas kvalitātes analogs, ideāli piemērots jūsu gaisa apstrādes iekārtai.

Vispārīgie ieteikumi:

 • Filtra piesārņojumu uzrauga vadības ierīces taimeris. Brīdinājumi par filtra nomaiņu tiek attēloti vadības panelī vai mobilajā lietotnē.
 • Filtra nomaiņas norāde darbojas kā atgādinājums. AHU darbosies, neskatoties uz šo brīdinājumu.
 • Nomaiņas intervāls ir atkarīgs no āra gaisa piesārņojuma. Ja dzīvojat noslogotu autoceļu, asfaltētu ceļu, būvlaukumu, rūpniecības zonu vai apstrādājamu lauku utt. tuvumā, iespējams, filtru nomaiņa būs jāveic līdz 1,5–2 reizes biežāk.
 • Vairums ražotāju iesaka mainīt filtrus vismaz divas reizes gadā: pirms un pēc apkures sezonas.
 • Ieteicamie nomaiņas intervāli: aktivizētā oglekļa filtri: līdz 3 mēnešiem, F7 filtrs – 4–6 mēneši, M5, G4 filtri – 5–8 mēneši. Energoefektīvie filtri kalpo 1,3–2 reizes ilgāk. F7, F8 un F9 filtru apkopes intervālus iespējams pagarināt līdz 2–3 mēnešiem, ja ventilācijas sistēmā papildus izmanto G4 klases priekšfiltru.
 • Izplūdes gaisa filtru var mainīt retāk, ja āra gaisa filtrēšanai izmantojat efektīvus F7, F8, F9 vai aktivizēta oglekļa filtrus.
 • Paneļa/kabatas filtri ir paredzēti tikai vienreizējai izmantošanai. Sūkšana ar putekļsūcēju vai tīrīšana nesniegs vēlamo efektu, tā var tikai sabojāt filtru.
 • Efektīvs filtrēšanas materiāls iekšdaļā uztver mazas daļiņas, un tādēļ filtrs aizsērē.
 • Karkasa filtrus un filtrēšanas materiālus starp nomaiņas reizēm var izsūkt ar putekļsūcēju līdz 3 reizēm, ja vien to pieļauj lietotāja rokasgrāmata.
 • Pirms pirmās palaišanas turiet savas jaunās ventilācijas iekārtas atlokus pārsegtus, lai novērstu ātru filtra piesārņojumu.

Vispārīga instrukcija

 • Nomainot filtrus pirmo reizi, vienmēr ieskatieties lietotāja rokasgrāmatā.
 • Pirms turpināt, izslēdziet ventilācijas iekārtu un pagaidiet, līdz ventilators pārstāj griezties.
 • Noņemiet priekšējo pārsegu vai filtra pārsegu.
 • Izņemiet vecos filtrus.
 • Iztīriet iekārtu ar putekļu sūcēju un notīriet filtra turētājus, izmantojot mitras drānas.
 • Ieteicams pārbaudīt arī pārējos AHU komponentus: rotora siksnu, siltummaini, ventilatora lāpstiņriteni utt. Un notīriet tos, ja nepieciešams.
 • Pirms jauno filtru uzstādīšanas pārbaudiet gaismas plūsmas virzienu. Filtriem uz etiķetēm ir gaisa plūsmas bultas, kam jāsakrīt ar gaisa plūsmas virzienu.
 • Parasti filtri ir uzstādīti pirms siltummaiņa, tādēļ bultām ir jābūt vērstām uz centru. Tomēr, ja tiek izmantoti 3 filtri, iespējami izņēmumi: ja F7 vai F8 filtrs atrodas siltummaiņa pretējā pusē no attiecīgā G4 filtra, gaisa plūsmai jābūt vērstai virzienā prom no siltummaiņa. Vairums ražotāju uz ventilācijas iekārtas attēlo bultas, lai pareizi uzstādītu filtrus. Ja filtri ir uzstādīti pretējā virzienā, spiediena pretestība var palielināties līdz 15%.
 • Ja jums ir atšķirīgas efektivitātes filtri, piemēram, F7 un G4. F7 filtri jāuzstāda āra gaisa pusē, G4 – izplūdes gaisa pusē. Ražotājs tos iezīmē netālu no kanāla savienojuma atlokiem. Parasti āra gaisa kanāls ir izolēts, bet izplūdes gaisa kanāls nav izolēts. Tāpat jūs varat ieskatīties lietotāja rokasgrāmatā, bet pievērsiet uzmanību tam, ka iespējamas iekārtas labās un kreisās puses versijas.
 • Pēc jaunu tīru filtru uzstādīšanas uzlieciet pārsegu atpakaļ. Pēc tam ieslēdziet iekārtu.
 • Tāpat jums atbilstoši lietotāja rokasgrāmatas norādēm būs no jauna jāieslēdz vadības ierīces filtra taimeris.

Neekspluatējiet gaisa apstrādes iekārtu bez filtriem, citādi aizsērēs jūsu siltummainis, un tiks piesārņota ventilācijas sistēma. Tāpat spēku zaudēs jūsu garantija.


Piesārņoti filtri no nodrošina lielāku gaisa plūsmas pretestību, un tas samazinās gaisa plūsmas apjomus, radīs lielāku enerģijas patēriņu un trokšņa emisijas. Savlaicīgi nomainiet tos, un ventilācijas iekārta darbosies ilgāk.

Mēs esam apņēmušies jums piegādāt visaugstākās kvalitātes gaisa filtrus, lai nodrošinātu ideālu iekštelpu klimatu par vislabāko cenu. Mēs piedāvājam vairāk nekā tikai filtru:

 • Pieredze un profesionāls atbalsts: mūsu konsultantiem ir ilgu gadu pieredze apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) preču ražošanā un apkalpošanā.
 • Plašs sortiments: vairākas iespējas, ieskaitot aktivizētu oglekli, un energoefektīvi filtri lielākajai daļai gaisa mitrināšanas iekārtu.
 • Ātra piegāde: vairāk nekā 40 000 filtru mūsu ražošanas noliktavās ir gatavi nosūtīšanai nākamajā/tajā pašā darba dienā.
 • Kvalitatīvi materiāli: filtrēšanas materiālus ir izgatavojuši vadošie uzņēmumi, piemēram, SANDLER AG, tiem ir augsta efektivitāte un putekļu aizturēšanas spēja.
 • Visaugstākā kvalitāte: visi filtri, tostarp G4 klases, ir pielīmēti rāmim, lai nodrošinātu maksimālu hermētiskumu.
 • Zemas cenas: īsās piegādes ķēdes un lielo apjomu dēļ mēs piedāvājam, iespējams, vislabākās kvalitatīvu filtru cenas ES.
 • Ražots ES. Vairāk nekā 85% ES pārdoto ventilācijas filtru ir izgatavoti Ķīnā, izmantojot zemas kvalitātes materiālus.
 • Pārbaudīta efektivitāte. Filtri ir pārbaudīti akreditētā laboratorijā Vācijā atbilstoši ISO16890 standartiem

         

Filtrs ir maināms jebkuras ventilācijas iekārtas komponents, tādēļ ilgtspējīgai ražošanai un loģistikai ir būtiska loma.

Ražošana:

 • Augstas kvalitātes trīskārtu filtrēšanas materiālam ir augsta putekļu aizturēšanas spēja. Tādēļ filtri kalpo ilgāk, un ražošanā var izmantot mazāku materiāla daudzumu.
 • Mēs filtros neizmantojam stikla šķiedras materiālu. Stikla šķiedra ir trausla, potenciāli kaitīga un atkārtoti nepārstrādājama.
 • Paneļa filtra rāmji ir izgatavoti no mitrumizturīga kartona. Piegādātājs izmanto maksimāli iespējamu mitrumizturīga kartona daudzumu.
 • Enerģija rūpnīcas darbināšanai tiek iegūta no atjaunojamiem resursiem.
 • Filtru rāmji noteiktiem Zehnder ComfoAir modeļiem ir izgatavoti no ekoloģiskās plastmasas ar dabīgu materiālu saturu, kas pārsniedz 80%.
 • Piedāvā iespējas iegādāties filtrus, kas izgatavoti no energoefektīviem materiāliem un kuriem ir 1,3–2 reizes garāki nomaiņas intervāli.
 • Patentētās tehnoloģijas dēļ mēs izmantojam 30–50% mazāk līmes nekā citos alternatīvos filtros.

 

Īsāks piegādes attālums:

 • Ražošanai paredzētie materiāli ir izgatavoti rūpnīcās, kas atrodas ES dalībvalstīs.
 • ES izgatavoti filtri (vairāk nekā 80% tirgū pieejamo filtru ir ražoti Ķīnā vai citās Āzijas valstīs).
 • Mēs piegādājam tieši no ražošanas noliktavas.

Mēs pastāvīgi meklējam iespējas nodrošināt jūsu filtram lielāku ilgtspēju!

Pamatojoties uz 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5

4 citi produkti tajā pašā kategorijā: