CleanFilter: sertificēti filtri par zemu cenu

Esam viens no lielākajiem ventilācijas filtru veikaliem ES, tāpēc ar lepnumu varam jums piedāvāt visplašāko gaisa apstrādes iekārtu filtru sortimentu, vislabākās cenas Eiropā un ātru piegādi tieši no rūpnīcas noliktavas.

Kāpēc izvēlēties mūs:

 • Vislabākā cena Eiropā.
 • Visplašākā G4, M5, F7, F9 un aktivētās ogles filtru izvēle.
 • Profesionāli padomi: vairāk nekā 10 gadu pieredze ventilācijas jomā.
 • Nepārspēta kvalitāte: filtri Vācijā ir sertificēti atbilstoši ISO 16890.

Iegādājoties mūsu filtrus, jūs ne tika ietaupīsiet naudu, bet arī nodrošināsiet mājās veselīgu gaisu.

Uzticams piegādātājs

Mēs esam vieni no retajiem ventilācijas filtru piegādātājiem Eiropā, kas garantē kvalitāti, būdami iesaistīti filtru izstrādes un testēšanas procesos. Ražošanā tiek izmantoti tikai Vācijas ražotāja SANDLER AG izgatavoti un sertificēti materiāli. Filtru prototipi tiek testēti FIATEC laboratorijā Vācijā.

 

Sadarbojoties tieši ar rūpnīcu, mēs saviem klientiem nodrošinām viszemākās izmaksas un ātrāku ražošanas laiku. Rūpnīcā tiek izgatavoti daudzi oriģinālie filtri gaisa apstrādes iekārtu (AHU) ražotājiem. Filtru noliktavā, kura aizņem vairāk nekā 800 m2 platību, mēs uzglabājam vairāk nekā 1000 nosūtīšanai gatavu filtru variantus.

Kvalitātes nodrošināšana

Filtru kvalitātes pārbaude tiek veikta atbilstoši visstingrākajām prasībām:

 • Apstiprināti dati. Filtru efektivitāti apstiprina testa rezultāti.
 • Visaugstākās necaurlaidības dizains: filtra materiāls ir pielīmēts rāmim ar papildu joslu, lai novērstu piesārņotāju iekļūšanu caur mikroplaisām.
 • Aizsargā pret piesārņojumu. Visi filtri ir iepakoti plēvē, lai tos uzglabāšanas un transportēšanas laikā aizsargātu pret putekļiem un citiem piesārņotājiem.
 • Higiēniski. Filtru materiāls atbilst Vācijas higiēnas standartam VDI6022.
 • Testēti un sertificēti neatkarīgā laboratorijā Vācijā.

Kādēļ testēšana ir svarīga?

Jaunais ISO16980 standarts nosaka klientam nodrošināmo filtra efektivitāti. Līdz šim vairums piegādātāju un ražotāju ir tikai snieguši teorētiskus datus par materiālu, tādējādi klienti nevarēja būt pārliecināti, vai filtrs attīrīs gaisu atbilstoši augstākajiem standartiem.

It īpaši grūti ir sasniegt ePM1 klasi, kas nodrošina vissīkāko 0,3–1 mikronu daļiņu filtrēšanu. Šīs daļiņas ir visbīstamākās, jo tās pārvietojas uz asinsrites sistēmu, izraisot hroniskas asinsrites sistēmas slimības un ietekmējot citas hroniskas slimības.

Daļiņu filtrēšanai ir svarīga ideāla filtra dizaina necaurlaidība. Tā tiek nodrošināta, veicot filtra konstrukcijas papildu blīvēšanu.

Tādējādi daudzi citi piegādātāji vienkārši norāda ePM1 filtrācijas klasi, lai gan patiesībā filtri filtrē tikai daudz lielākas daļiņas, piemēram, PM2,5 (2,5 mikroni) vai pat tikai PM10 (10 mikronu).

Ražots ES

Vairums Eiropas tirgū piedāvāto ventilācijas filtru ir ražoti Ķīnā, Bangladešā un citās Āzijas valstīs.

To veicina ar cenu saistīti apsvērumi, kas ir svarīgāki par kvalitāti un ilgtspēju.

Izvēloties mūsu ES ražotos filtrus, jūs iegūstat:

 • Sertificētu kvalitāti.
 • Uzticamu aizsardzību pret piesārņojumu.
 • Ilgu ekspluatācijas laiku.

Filtri ir izgatavoti saskaņā ar apkārtējās vides standartiem un drošiem un veselīgiem darba apstākļiem. Īsāki attālumi nozīmē mazākas CO2 emisijas visā transportēšanas ciklā.

Diemžēl vairums filtru tirgotāju nenorāda savu filtru izcelsmes valsti, un pēc pārmarķēšanas tie „kļūst” par Vācijas, Skandināvijas, Igaunijas vai Lietuvas filtriem.

Ilgtspēja

 • Tiek izmantots līdz 30% mazāk līmes. Jauna līmes paplašināšanās tehnoloģija ļauj jums samazināt līmes patēriņu, neietekmējot filtra izturību.

 • Tikai sintētiski filtra materiāli. Mēs neizmantojam kaitīgos stikla šķiedras materiālus. Stikla šķiedras pārstrāde ir ārkārtīgi sarežģīta un dārga.

 • Zemākas filtra materiālu izmaksas. Augstas kvalitātes Vācijas vairāku slāņu filtra materiālam ir augstāka putekļu noturība un laba caurlaidība. Pārdošanā pieejamajos Ķīnā ražotajos filtros, lai nodrošinātu šādu rādītāju, tiek izmantots par 30% vairāk nesertificēta filtra materiāla.

 • Energoefektīvi filtri. Mēs bijām tirgū pirmie, kas saviem klientiem piedāvāja alternatīvu: no inovatīviem materiāliem izgatavotus filtrus ar augstāku caurlaidību. Šie filtri ne vien atbilst augstajai ePM1 filtrācijas klasei, bet arī, pateicoties to zemajai pretestībai, kalpo 1,5–2 reizes ilgāk nekā standarta kvalitātes filtrs.

 • Atjaunojami korpusa materiāli:
 1. Pārstrādāts kartons. Galvenokārt tiek izmantots filtru korpusiem un iepakojumam.
 2. Iesaiņošanas lente izgatavota no noārdāmiem materiāliem.
 3. Dažiem filtriem mēs izmantojam ekoloģisko plastmasu. 

 • Atjaunojami ražošanas resursi. Ražošanai mēs galvenokārt izmantojam saules enerģiju, ko saražo rūpnīcas spēkstacija. Apkurei mēs izmantojam tikai biodegvielu.

 • Transportēšana. Mēs izmantojam ES un tās robežās ražotus materiālus. Tādēļ energoresursu izmaksas saistībā ar izejmateriālu un filtru transportēšanu ir minimālas. Piegādes uzņēmumi izplatīšanai izmanto elektromobiļus. 

Samazināsim ietekmi uz apkārtējo vidi kopā!