Mēs uzskatām, ka mūsu klientu datu drošība ir vissvarīgākā. Visi personas dati, kurus mums sniedzat un pēc kuriem jūs var identificēt, tiek glabāti droši un konfidenciāli, un tie tiek apstrādāti saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un šo konfidencialitātes politiku, kurā izklāstīts, kādus personas datus mēs apkopojam par jums, kad jūs ar mums sadarbojaties, un kā mēs izmantojam jūsu datus.

Mēs veicam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu pret jūsu personas datu neatļautu vai nelikumīgu apstrādi, tostarp šifrējam jūsu informāciju atbilstoši piemērojamiem nozares standartiem.

Ja mēs esam jums piešķīruši (vai ja jūs esat izvēlējies) paroli, kas ļauj piekļūt noteiktām mūsu vietnes daļām, jūs esat atbildīgs par šīs paroles konfidencialitātes saglabāšanu. Mēs lūdzam jūs nevienam nedalīties ar paroli.

Lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par to, kā Cleanfilter vāc un apstrādā jūsu personisko informāciju, jums jāskatās tikai vienā vietā.

Jebkuras izmaiņas, ko mēs izdarīsim šajā politikā, tiks atspoguļotas šajā lapā un, ja nepieciešams, paziņotas jums pa e-pastu.

Kas mēs esam

Kā izklāstīts mūsu noteikumos un nosacījumos, šo tīmekļa vietni pārvalda UAB Klimtera. UAB Klimtera juridiskā adrese ir Radviliškio str. 72-5, LT-76367 Siauliai, Lietuva, uzņēmuma numurs: 305573925. PVN maksātāja numurs: LT100013271319. UAB Klimtera ir datu pārzinis attiecībā uz informāciju, kas apkopota, pārlūkojot šo tīmekļa vietni un iegādājoties mūsu produktus. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu personiskās informācijas izmantošanu vai šo privātuma politiku, varat rakstīt uz info@cleanfilter.eu.

Informācija, kas var būt mūsu rīcībā par jums

Kad reģistrējaties, lai izmantotu mūsu Tīmekļa vietni, iegādātos produktu vai sazinātos ar mums, tiks apkopoti jūsu sniegtie personas dati, piemēram, jūsu vārds, kontaktinformācija, pieteikšanās un maksājumu informācija.

Kad jūs pārlūkojat mūsu Tīmekļa vietni, neatkarīgi no tā, vai esat reģistrējies, iegādājaties produktu vai nē, reģistrējaties, lai saņemtu mūsu e-pasta vēstules, mēs apkoposim lietotāja informāciju, piemēram, par jūsu atrašanās vietu, valodu, IP adresi, kad apmeklējāt mūsu Tīmekļa vietni, kā jūs nonācāt mūsu Tīmekļa vietnē, kur jūs apmeklējāt pēc mūsu Tīmekļa vietnes, apmeklētās lapas, cik ilgi jūs pavadījāt, pārlūkojot atsevišķas mūsu Tīmekļa vietnes lapas, visus jūsu iegādātos produktus, kā arī pārlūkprogrammu (attiecīgā gadījumā) un ierīci, ko jūs izmantojāt, lai piekļūtu mūsu Tīmekļa vietnei.

Gadījumos, kad jūs sazināties ar mums pa tālruni, zvani var tikt ierakstīti kvalitātes, apmācības un drošības nolūkos. Zvani var tikt pārraidīti arī bez jūsu piekrišanas šādos gadījumos: lai nodrošinātu pierādījumus par darījumu; lai novērstu vai atklātu noziegumu.

Jūs apliecināt, ka neiebilstat pret to, ka mēs izmantojam jūsu personisko informāciju jebkuram no šajā privātuma politikā minētajiem mērķiem, un jūs apstiprināt, ka neuzskatāt un neuzskatīsiet, ka kāds no šiem mērķiem ir jūsu tiesību pārkāpums saskaņā ar 2003. gada Privātuma un elektronisko komunikāciju (EK direktīva) noteikumiem].

Kā mēs varam izmantot jūsu personas datus

Mēs varam izmantot jūsu personas datus šādos veidos:

 • lai izpildītu jūsu pasūtījumu - mums ir nepieciešama jūsu identifikācijas, kontaktinformācija un maksājumu informācija, lai mēs varētu noslēgt līgumu ar jums, un bez šīs informācijas mēs to nevaram izdarīt;
 • lai informētu jūs par līdzīgiem produktiem un pakalpojumiem vai produktiem un pakalpojumiem, par kuriem jūs lūdzat mums nosūtīt jums informāciju, izmantojot e-pastu un/vai citus digitālos līdzekļus (atkarībā no jūsu norādītajām vēlmēm), tostarp sociālo mediju platformas;
 • lai sniegtu jums pakalpojumus, kurus esat mums pieprasījis;
 • lai reģistrētu jūs Tīmekļa vietnē (ja tas ir saistīts ar konta izveidi, mēs izmantosim jūsu personas informāciju, lai uzturētu un atjauninātu jūsu kontu (piemēram, lai mainītu adresi vai mainītu jūsu mārketinga preferences));
 • lai administrētu mūsu Tīmekļa vietni;
 • lai analizētu un uzlabotu mūsu Tīmekļa vietnes izmantošanu, tostarp to, kā jūs pārvietojaties mūsu Tīmekļa vietnē;
 • lai novērtētu un analizētu mūsu reklāmu;
 • lai sniegtu ieteikumus un rekomendācijas jums, citiem mūsu Tīmekļa vietnes lietotājiem par produktiem, kas varētu jūs vai viņus interesēt;
 • lai uzturētu ar jums saziņu par jūsu mārketinga vēlmēm;
 • lai uzturētu mūsu Tīmekļa vietni drošu un aizsargātu;
 • lai apstrādātu maksājumus un novērstu krāpnieciskus darījumus (šo funkciju veikšanai mēs varam nodot jūsu informāciju trešai personai).

Mēs apstrādājam šos datus, ja esat devis mums piekrišanu tos izmantot, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumu, lai pēc jūsu pieprasījuma veiktu pasākumus pirms līguma noslēgšanas, ja to pieprasa likums vai lai īstenotu mūsu likumīgās intereses, ja tās nav svarīgākas par jūsu tiesībām un interesēm, piemēram, lai nodrošinātu atbilstošu mārketingu un uzturētu mūsu pakalpojumus.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju

Mēs neglabāsim jūsu personisko informāciju nevienam(-iem) mērķim(-iem) ilgāk, nekā tas ir nepieciešams, un mēs saglabāsim tikai to attiecīgo personisko informāciju, kas ir nepieciešama saistībā ar mērķi.

Personas informāciju, ko sniedzāt, reģistrējot kontu mūsu Tīmekļa vietnē, mēs saglabāsim tik ilgi, kamēr šis konts pastāvēs.

Ja ar mums sazināsieties, mēs saglabāsim šo informāciju tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, lai atrisinātu jūsu jautājumu, un īsu laiku pēc tam, kad jautājums būs slēgts.

Veicot pirkumu mūsu Tīmekļa vietnē, mēs saglabāsim noteiktu ierobežotu personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, līdz jūs lūgsiet mums atjaunināt vai dzēst šo informāciju, lai ziņotu par jauniem un esošajiem lietotājiem mūsu partnerreklāmistiem. Mēs saglabājam informāciju par darījumiem tik ilgi, cik to nosaka likums. Līdzīgu laiku mēs saglabāsim informāciju par jūsu vietnes pārlūkošanas vēsturi.

Ja mums to pieprasa likums vai ja tas ir pamatoti nepieciešams, lai izpildītu normatīvo aktu prasības, atrisinātu strīdus, novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai izpildītu mūsu noteikumus un nosacījumus, mēs varam arī saglabāt daļu jūsu personiskās informācijas ierobežotu laiku, pat pēc tam, kad esat aizvēris savu kontu.

Kā mēs varam kopīgot jūsu personas datus

Mēs varam kopīgot jūsu personas datus ar:

 • Mūsu piegādātājiem un apakšuzņēmējiem;
 • meklētājprogrammu un tīmekļa analītikas pakalpojumu sniedzējiem.

Maksājumi e-veikalā tiek apstrādāti, izmantojot makecommerce.lt platformu, ko pārvalda Maksekeskus AS (Niine 11, Tallina 10414, Igaunija, reģ. Nr.: 12268475), tāpēc Maksekeskus AS tiks nodota jūsu personas informācija, kas nepieciešama maksājuma veikšanai un apstiprināšanai.

Mēs varam izpaust jūsu personas datus arī tad, ja mums ir juridisks pienākums to darīt, saistībā ar noziedzīgu nodarījumu novēršanu vai atklāšanu, lai noteiktu, īstenotu vai aizstāvētu savas likumīgās tiesības, vai ja mēs uzskatām, ka esam saņēmuši pamatotu pieprasījumu izpaust datus. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām krāpšanas aizsardzības un kredītriska mazināšanas nolūkā.

Mūsu tīmekļa vietnē laiku pa laikam var būt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm un no tām. Ja jūs izmantojat saiti uz kādu no šīm vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savas privātuma politikas un ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm politikām. Lūdzu, pārbaudiet šīs politikas, pirms sniedzat jebkādu informāciju šajās tīmekļa vietnēs.

Kur mēs glabājam jūsu personas datus

Informācija, ko mēs iegūstam no jums, var tikt pārsūtīta un uzglabāta ārpus Eiropas Ekonomikas zonas ("EEZ"). To var apstrādāt arī ārpus EEZ strādājošie darbinieki, kas strādā mūsu vai mūsu piegādātāju labā. Ja mēs to darām, trešās valsts datu aizsardzības likumus Eiropas Komisija ir apstiprinājusi kā atbilstošus vai ir ieviesti citi piemērojamie aizsardzības pasākumi.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības lūgt mums neapstrādāt jūsu personas datus mārketinga nolūkos. Jūs varat izmantot savas tiesības nepieļaut šādu apstrādi, atzīmējot noteiktus lodziņus veidlapās, ko mēs izmantojam jūsu datu vākšanai, noklikšķinot uz atrakstīšanās pogas jebkurā mūsu jums nosūtītajā paziņojumā, nosūtot mums e-pastu uz info@cleanfilter.eu.

Ja esat piekritis, ka mēs izmantojam jūsu personas datus, jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo piekrišanu.

Ja mūsu rīcībā esošā informācija par jums ir neprecīza vai nepilnīga, jūs varat mums paziņot un lūgt to labot vai papildināt.

Ar dažiem izņēmumiem jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs nosūtām jūsu personas datu kopiju, kas ir mūsu rīcībā. Ja izvēlaties izmantot šīs tiesības, tad noteiktos apstākļos par jebkuru piekļuves pieprasījumu var tikt iekasēta maksa, lai segtu mūsu izmaksas, kas saistītas ar mūsu rīcībā esošās informācijas par jums sniegšanu.

No 2018. gada 25. maija, ja jums ir sūdzība par to, kā mēs esam apstrādājuši jūsu personas datus, jūs varat mums lūgt ierobežot jūsu personas datu izmantošanu, kamēr tiek risināta jūsu sūdzība. Noteiktos apstākļos jūs varat lūgt mums dzēst jūsu personas datus, ja jūs atsaucat savu piekrišanu, mums vairs nav nepieciešams izmantot jūsu personas datus, jūs iebilstat pret savu personas datu izmantošanu un mums nav pamatota iemesla tos turpināt izmantot vai mēs neesam apstrādājuši jūsu personas datus saskaņā ar saviem pienākumiem.

Lai izmantotu šīs tiesības vai ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus, lūdzu, rakstiet uz info@cleanfilter.eu.